Alle producten
-
Jacquard Wevende Weefgetouwen
-
Elektronisch Jacquardweefgetouw
-
Jacquardhoofd
-
Volledige Jacquarduitrusting
-
Het Koord van de jacquarduitrusting
-
Herstel Etiketweefgetouw
-
Herstel Wevend Weefgetouw
-
Elektronisch Jacquardcontrolemechanisme
-
Wijziging voor Textielmachines
-
Lucht Straalweefgetouw
-
Rapier Wevend Weefgetouw
-
Automatisch Pendelweefgetouw
-
wevend weefgetouwvervangstukken
-
Tapijt Wevende Machines
-
De Delen van de etiketmachine
-
de delen van de jacquardmachine
-
Garen Scheeftrekkende Machine
-
Schoen bovenmachine
-
Het snijden van en het Vouwen van Machine
-
Naaldloommachine
-
Polyester spandexgarens
-
AlgerHet product is zeer goed en de kwaliteit is zeer goed. Ik zal achter het kopen. -
BaronDe gerenoveerde machine is zeer goed, en de kwaliteit is hetzelfde als nieuwe. -
DennisDe kwaliteit van de jacquardmachine is zeer goed en aan vrienden geadviseerd.
20 / 1 het gerecycleerde Katoenen die Beëindigengaren 60NM voor Machine wordt gekaard breit Sok
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Merknaam: | GOODFORE |
De milieuvriendelijke Gerecycleerde van de Katoenen Zijde die Garenpolyester Geregenereerde Vezel breien
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Merknaam: | GOODFORE |
Geregenereerd Ramee Katoenen Garen Gerecycleerde 60NM voor het Breien van Handschoen
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Merknaam: | GOODFORE |
140D de polyester Gerecycleerde van het Katoenen Geregenereerde Vezel Zijde Breiende Garen 72F
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Merknaam: | GOODFORE |
Hoogwaardige schoenen bovenmachine 2,5 kW 400 tpm Automatisering en efficiëntie
| Gewicht: | 1200kg |
|---|---|
| Kracht: | 2.5KW |
| Snelheid: 400 tpm: | 400RPM |
Jacquard schoenen bovenste Rapier weefsel weefsel machine label geweven
| Grootte: | 2350*2050*3420 mm |
|---|---|
| naam: | Schoen bovenmachine |
| Snelheid: 400 tpm: | 400RPM |
Computerized Shoe Upper Machine 2.5kw Gemakkelijk onderhoud en gebruik
| Gewicht: | 1200kg |
|---|---|
| Gebruik: | schoenmateriaal |
| Model: | GFS-2688 |
1000RPM Geautomatiseerde Weefgetouw van de staal het Plastic Elektronische Jacquard
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Aantal kader: | 12 |
| Omloop: | 1:8/1632 |
Polyester Thuis Textiel Stof Bloemenpatroon Bedrukte Verduisterende Gordijnen
| Binnen gebruikt: | Rapierweefgetouw |
|---|---|
| Naam: | Textielstof |
| Trefwoord: | Textielstof |
Luxe huistextiel bekleding massief pluche Hollands velours Fancy Holland Velvet
| Binnen gebruikt: | Bank |
|---|---|
| Naam: | Textielstof |
| Trefwoord: | Textielstof |

