Alle producten
-
Jacquard Wevende Weefgetouwen
-
Elektronisch Jacquardweefgetouw
-
Jacquardhoofd
-
Volledige Jacquarduitrusting
-
Het Koord van de jacquarduitrusting
-
Herstel Etiketweefgetouw
-
Herstel Wevend Weefgetouw
-
Elektronisch Jacquardcontrolemechanisme
-
Wijziging voor Textielmachines
-
Lucht Straalweefgetouw
-
Rapier Wevend Weefgetouw
-
Automatisch Pendelweefgetouw
-
wevend weefgetouwvervangstukken
-
Tapijt Wevende Machines
-
De Delen van de etiketmachine
-
de delen van de jacquardmachine
-
Garen Scheeftrekkende Machine
-
Schoen bovenmachine
-
Het snijden van en het Vouwen van Machine
-
Naaldloommachine
-
Polyester spandexgarens
-
AlgerHet product is zeer goed en de kwaliteit is zeer goed. Ik zal achter het kopen. -
BaronDe gerenoveerde machine is zeer goed, en de kwaliteit is hetzelfde als nieuwe. -
DennisDe kwaliteit van de jacquardmachine is zeer goed en aan vrienden geadviseerd.
K88 herstel Jacquardhoofd
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Kwaliteit: | Uitstekende kwaliteit |
| Type: | elektronische jacquard |
12 kleurenterry Towel Electronic Jacquardweefgetouw
| Type: | Rapiermachine |
|---|---|
| snelheid: | 550RPM |
| Jacquardhoofd: | Chinees één of Staubli of ect |
350RPM Terry Towel Rapier Machine
| Type: | Rapiermachine |
|---|---|
| snelheid: | 350rpm |
| Jacquardhoofd: | Chinees één of Staubli of ect |
Goodfore Loom Parts 2000P Encoder voor weefmachines met 6 maanden garantie
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Merknaam: | GOODFORE |
JC5 Jacquard Loom LCD touchscreen vervanging hoge kwaliteit, goede prijs
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Merknaam: | GOODFORE |
Vamatex P1001ES Membraan tapijt machine reserve membraan toetsenbord touch sheet
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Merknaam: | GOODFORE |
1000RPM Geautomatiseerde Weefgetouw van de staal het Plastic Elektronische Jacquard
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Aantal kader: | 12 |
| Omloop: | 1:8/1632 |
De hete Goede Hoge Prijs van Verkoopchina - Elektronische de Jacquardmachine van de kwaliteitshoge snelheid
| Steeklengte: | 3.5mm |
|---|---|
| De hoogste snelheid: | 650rpm |
| Transmissietype: | al toestel van het oliebad |
Hoog - van het de Jacquardweefgetouw van de kwaliteitshoge snelheid Elektronische Elektronische de Jacquardmachine
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Kwaliteit: | Uitstekende kwaliteit |
| Type: | elektronische jacquard |
Elektronisch de jacquardweefgetouw 5376 van de jacquard haakt hoofdwgt24 hoge snelheid staal het rapierweefgetouw vast van de lucht straalruimte
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Kwaliteit: | Uitstekende kwaliteit |
| Type: | elektronische jacquard |

