Alle producten
-
Jacquard Wevende Weefgetouwen
-
Elektronisch Jacquardweefgetouw
-
Jacquardhoofd
-
Volledige Jacquarduitrusting
-
Het Koord van de jacquarduitrusting
-
Herstel Etiketweefgetouw
-
Herstel Wevend Weefgetouw
-
Elektronisch Jacquardcontrolemechanisme
-
Wijziging voor Textielmachines
-
Lucht Straalweefgetouw
-
Rapier Wevend Weefgetouw
-
Automatisch Pendelweefgetouw
-
wevend weefgetouwvervangstukken
-
Tapijt Wevende Machines
-
De Delen van de etiketmachine
-
de delen van de jacquardmachine
-
Garen Scheeftrekkende Machine
-
Schoen bovenmachine
-
Het snijden van en het Vouwen van Machine
-
Naaldloommachine
-
Polyester spandexgarens
-
AlgerHet product is zeer goed en de kwaliteit is zeer goed. Ik zal achter het kopen. -
BaronDe gerenoveerde machine is zeer goed, en de kwaliteit is hetzelfde als nieuwe. -
DennisDe kwaliteit van de jacquardmachine is zeer goed en aan vrienden geadviseerd.
zoekwoorden [ textile machine jacquard rapier loom ] bij elkaar passen 115 producten.
De textieldelen van de het Etiketmachine van Machinesdelen keren Raad voor Mbj3-Jacquardweefgetouw om
| Merk: | Goodfore |
|---|---|
| Type: | Keer raad voor MBJ3 om |
| Grootte: | Standaardgrootte |
De textiel van de het Rapierband van Machinesdelen Nieuwe Chinese van de het Weefgetouwaccumulator Weft Voeder
| Kleur: | Blauw |
|---|---|
| Naam: | weft voeder |
| MOQ: | 1 stuk |
MBJ3 Mudata 4 de Machinedelen van het Jacquardetiket
| Merk: | Goodfore |
|---|---|
| Type: | Mudata 4 voor MBJ3 |
| Grootte: | Standaardgrootte |
Tsudakoma ZA 203 Doos van de het Weefgetouwcontrole van de Lucht de Straaljacquard
| Merk: | Goodfore |
|---|---|
| Garantie: | Één Jaar |
| Pakket: | Kartondoos |
hoog - kwaliteits Oranje Muller Etiketweefgetouw 0.8mm het Koord van de Jacquarduitrusting
| Merk: | Goodfore |
|---|---|
| Type: | 0.8mm |
| Kwaliteit: | Gewaarborgd |
Hoog - kwaliteit Omni plus Weft Voeder/Accumulatorwijziging voor Textielmachines
| Pakkettype: | Karton |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Kwaliteit: | Hoog - kwaliteit |
Hoog - het Rapierhoofd van de kwaliteitsdrager voor 501 R9500-Tang voor Fle-Vliegband
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| materiaal: | Plastiek |
| Max. het Naaien Dikte: | 12mm |
Groene van het de Machtsweefgetouw van 2688 Hakenairjet Elektronische de Jacquardmachine
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Kwaliteit: | Uitstekende kwaliteit |
| Model: | WGT16A-2688 |
Horizontale Open Afwijkingsstoffen 3200 Machine van het Haken de Moderne Digitale Weefgetouw
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Kwaliteit: | Uitstekende kwaliteit |
| Model: | WGT16A-3200 |
De hete Goede Hoge Prijs van Verkoopchina - Elektronische de Jacquardmachine van de kwaliteitshoge snelheid
| Steeklengte: | 3.5mm |
|---|---|
| De hoogste snelheid: | 650rpm |
| Transmissietype: | al toestel van het oliebad |

