Alle producten
-
Jacquard Wevende Weefgetouwen
-
Elektronisch Jacquardweefgetouw
-
Jacquardhoofd
-
Volledige Jacquarduitrusting
-
Het Koord van de jacquarduitrusting
-
Herstel Etiketweefgetouw
-
Herstel Wevend Weefgetouw
-
Elektronisch Jacquardcontrolemechanisme
-
Wijziging voor Textielmachines
-
Lucht Straalweefgetouw
-
Rapier Wevend Weefgetouw
-
Automatisch Pendelweefgetouw
-
wevend weefgetouwvervangstukken
-
Tapijt Wevende Machines
-
De Delen van de etiketmachine
-
de delen van de jacquardmachine
-
Garen Scheeftrekkende Machine
-
Schoen bovenmachine
-
Het snijden van en het Vouwen van Machine
-
Naaldloommachine
-
Polyester spandexgarens
-
AlgerHet product is zeer goed en de kwaliteit is zeer goed. Ik zal achter het kopen. -
BaronDe gerenoveerde machine is zeer goed, en de kwaliteit is hetzelfde als nieuwe. -
DennisDe kwaliteit van de jacquardmachine is zeer goed en aan vrienden geadviseerd.
zoekwoorden [ rapier ] bij elkaar passen 180 producten.
650rpm 120mm Airjet-van de Jacquard de Textielmachines van het Machtsweefgetouw Input van USB
| Model: | WGT32A-10240 |
|---|---|
| Openingshoogte: | 50120mm |
| Type: | elektronische jacquard |
190cm het Weefgetouw Hoofdmateriaal van de 2688 Hakenjacquard met Rubbervoeder
| Toepassing: | Jacquard |
|---|---|
| Type: | Jacquardweefgetouw, Rapierweefgetouw |
| Kleur: | Groen |
1000RPM Geautomatiseerde Weefgetouw van de staal het Plastic Elektronische Jacquard
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Aantal kader: | 12 |
| Omloop: | 1:8/1632 |
600m/Scheeftrekkende Machine 480 van Min Power Loom Beam Yarn Einden hoog - kwaliteit
| Toepasselijke Industrie: | Scheeftrekkende Machine |
|---|---|
| Type: | Scheeftrekkende Machine |
| Toepassingswaaier: | Garen het weven |
100m/de Scheeftrekkende Machine van Min Sizing Automatic Textile voor Wol Katoenen Hennep
| Machinetype: | Scheeftrekkende Machine |
|---|---|
| Toepassingsgebied: | 6s-100s zuiver Katoenen Garen, Polyester Katoenen Garen, Linnen |
| Materiële Capaciteit: | Garen |
600m/min sectionele het Garen Scheeftrekkende Machine van de Gloeidraad Textielhoge snelheid
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Type: | Scheeftrekkende Machine |
| Kwaliteit: | Uitstekende kwaliteit |
Gele Plastic Waterjet van de Heveldraad Weefgetouwvervangstukken voor Wevende Machine
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Type: | Plastic Heveldraad |
| Plaats van herkomst: | China |
De Scheeftrekkende Machine van het Stepless600m/Min Beaming Textile Garen
| Toepasselijke Industrie: | Scheeftrekkende Machine |
|---|---|
| Type: | Scheeftrekkende Machine |
| Toepassingswaaier: | Garen het Weven |
De hete Goede Hoge Prijs van Verkoopchina - Elektronische de Jacquardmachine van de kwaliteitshoge snelheid
| Steeklengte: | 3.5mm |
|---|---|
| De hoogste snelheid: | 650rpm |
| Transmissietype: | al toestel van het oliebad |
Hoog - van de het Wevende Weefgetouw Textielmachine van de kwaliteits Wevende Machine Delen Mudata4 Computer voor Etiketweefgetouw
| Kwaliteit: | Op hoog niveau |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Merk: | Goodfore |

