Alle producten
-
Jacquard Wevende Weefgetouwen
-
Elektronisch Jacquardweefgetouw
-
Jacquardhoofd
-
Volledige Jacquarduitrusting
-
Het Koord van de jacquarduitrusting
-
Herstel Etiketweefgetouw
-
Herstel Wevend Weefgetouw
-
Elektronisch Jacquardcontrolemechanisme
-
Wijziging voor Textielmachines
-
Lucht Straalweefgetouw
-
Rapier Wevend Weefgetouw
-
Automatisch Pendelweefgetouw
-
wevend weefgetouwvervangstukken
-
Tapijt Wevende Machines
-
De Delen van de etiketmachine
-
de delen van de jacquardmachine
-
Garen Scheeftrekkende Machine
-
Schoen bovenmachine
-
Het snijden van en het Vouwen van Machine
-
Naaldloommachine
-
Polyester spandexgarens
-
AlgerHet product is zeer goed en de kwaliteit is zeer goed. Ik zal achter het kopen. -
BaronDe gerenoveerde machine is zeer goed, en de kwaliteit is hetzelfde als nieuwe. -
DennisDe kwaliteit van de jacquardmachine is zeer goed en aan vrienden geadviseerd.
zoekwoorden [ high speed weaving air jet loom ] bij elkaar passen 64 producten.
900rpm 65mm Programmeerbare ABS Front Cover van Jacquard Wevende Weefgetouwen
| Model: | WGT32A-12288 |
|---|---|
| Openingshoogte: | 50120mm |
| Type: | elektronische jacquard |
Ijzerkader 120mm 12288 Wevende Weefgetouwen van de Haken Elektronische Jacquard
| Model: | WGT32A-12288 |
|---|---|
| Openingshoogte: | 50120MM |
| Type: | elektronische jacquard |
Het elektronische Hoofd van het Jacquard Wevende Weefgetouw
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Kwaliteit: | Uitstekende kwaliteit |
| Type: | elektronische jacquard |
WGT32A 5376 Weefgetouw van de Haken het Elektronische Jacquard 120mm Hoogte
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Kwaliteit: | Uitstekende kwaliteit |
| Type: | elektronische jacquard |
CX870 herstel het Weefgetouwhoofd van de Etiket Elektronisch Jacquard
| Toepassing: | jacquard |
|---|---|
| Type: | Jacquardweefgetouw, Rapierweefgetouw |
| Kleur: | Groen |
Waterjet van 1408 hakenwgt24d Flexibel Stoffen van het het Rapierweefgetouw van Picanol de Jacquardhoofd
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Kwaliteit: | Uitstekende kwaliteit |
| Type: | elektronische jacquard |
Hoog - kwaliteit 4096 haakt Op zwaar werk berekend Geruisloos elektronisch de Jacquard Hoofd Automatisch Weefgetouw vast van 1200rpm
| voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Kwaliteit: | Uitstekende kwaliteit |
| Model: | WGT16A-4096 |
De hete Goede Hoge Prijs van Verkoopchina - Elektronische de Jacquardmachine van de kwaliteitshoge snelheid
| Steeklengte: | 3.5mm |
|---|---|
| De hoogste snelheid: | 650rpm |
| Transmissietype: | al toestel van het oliebad |
650rpm 120mm Airjet-van de Jacquard de Textielmachines van het Machtsweefgetouw Input van USB
| Model: | WGT32A-10240 |
|---|---|
| Openingshoogte: | 50120mm |
| Type: | elektronische jacquard |
5376 het Weefgetouwmachines van de Hakenjacquard
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Kwaliteit: | Uitstekende kwaliteit |
| Type: | elektronische jacquard |

