Alle producten
-
Jacquard Wevende Weefgetouwen
-
Elektronisch Jacquardweefgetouw
-
Jacquardhoofd
-
Volledige Jacquarduitrusting
-
Het Koord van de jacquarduitrusting
-
Herstel Etiketweefgetouw
-
Herstel Wevend Weefgetouw
-
Elektronisch Jacquardcontrolemechanisme
-
Wijziging voor Textielmachines
-
Lucht Straalweefgetouw
-
Rapier Wevend Weefgetouw
-
Automatisch Pendelweefgetouw
-
wevend weefgetouwvervangstukken
-
Tapijt Wevende Machines
-
De Delen van de etiketmachine
-
de delen van de jacquardmachine
-
Garen Scheeftrekkende Machine
-
Schoen bovenmachine
-
Het snijden van en het Vouwen van Machine
-
Naaldloommachine
-
Polyester spandexgarens
-
AlgerHet product is zeer goed en de kwaliteit is zeer goed. Ik zal achter het kopen. -
BaronDe gerenoveerde machine is zeer goed, en de kwaliteit is hetzelfde als nieuwe. -
DennisDe kwaliteit van de jacquardmachine is zeer goed en aan vrienden geadviseerd.
zoekwoorden [ continuous automatic shuttle loom ] bij elkaar passen 9 producten.
Ononderbroken Dubbel het Weefgetouw Rechts Vervoer van de Laag Automatisch Pendel
| De diameter van de schijfplaat: | 495/550mm |
|---|---|
| Motorsnelheid: | 960rpm |
| Macht: | 0.8Kw |
Textiel Wevende het Weefgetouwplc van de Staal Automatische Pendel Motorcontrole
| De diameter van de schijfplaat: | 495/550mm |
|---|---|
| Motorsnelheid: | 960rpm |
| Macht: | 0.8KW |
70RPM het elektronische Dobby van het de Pendelweefgetouw van de Patroonkaart Automatische Weefgetouw van de de Palm Opheffende Pendel
| De diameter van de schijfplaat: | 495/550mm |
|---|---|
| motorsnelheid: | 960rpm |
| Macht: | 0.8KW |
Brokaatstof 550mm Weefgetouw van de Wevende Machines het Elektronische Pendel
| De diameter van de schijfplaat: | 495/550mm |
|---|---|
| Motorsnelheid: | 960rpm |
| Macht: | 0.8Kw |
Van de het Weefgetouw Smal Stof van de pendelmacht van de het Staalstructuur Elektronisch de Pendelweefgetouw
| De diameter van de schijfplaat: | 495/550mm |
|---|---|
| motorsnelheid: | 960RPM |
| Macht: | 0.8Kw |
De Pendel van pendelweefgetouw Automatische 495mm het Weven Weefgetouw Hoge Nauwkeurigheid
| De diameter van de schijfplaat: | 495/550mm |
|---|---|
| motorsnelheid: | 960RPM |
| Macht: | 0.8Kw |
Geautomatiseerd Textiel het Apparaat van de Weefgetouw Weft Toevoeging het Oli?en Pomp Gesmeerd pendelweefgetouw
| De diameter van de schijfplaat: | 495/550mm |
|---|---|
| Motorsnelheid: | 960rpm |
| Macht: | 0.8Kw |
Het smalle Wevende Weefgetouw van de Breedte Auto Veranderende Pendel
| De diameter van de schijfplaat: | 495/550mm |
|---|---|
| Motorsnelheid: | 960rpm |
| Macht: | 0.8Kw |
Customizable Flannelette Weaving Machine for Home Textile & Apparel Production
| Maat: | Verschillende maten beschikbaar |
|---|---|
| Openingshoogte: | 50-120 mm |
| Sollicitatie: | Textielindustrie, doe-het-zelfprojecten |
1

