Alle producten
-
Jacquard Wevende Weefgetouwen
-
Elektronisch Jacquardweefgetouw
-
Jacquardhoofd
-
Volledige Jacquarduitrusting
-
Het Koord van de jacquarduitrusting
-
Herstel Etiketweefgetouw
-
Herstel Wevend Weefgetouw
-
Elektronisch Jacquardcontrolemechanisme
-
Wijziging voor Textielmachines
-
Lucht Straalweefgetouw
-
Rapier Wevend Weefgetouw
-
Automatisch Pendelweefgetouw
-
wevend weefgetouwvervangstukken
-
Tapijt Wevende Machines
-
De Delen van de etiketmachine
-
de delen van de jacquardmachine
-
Garen Scheeftrekkende Machine
-
Schoen bovenmachine
-
Het snijden van en het Vouwen van Machine
-
Naaldloommachine
-
Polyester spandexgarens
-
AlgerHet product is zeer goed en de kwaliteit is zeer goed. Ik zal achter het kopen. -
BaronDe gerenoveerde machine is zeer goed, en de kwaliteit is hetzelfde als nieuwe. -
DennisDe kwaliteit van de jacquardmachine is zeer goed en aan vrienden geadviseerd.
zoekwoorden [ 650rpm ] bij elkaar passen 35 producten.
de automatische Machine van het de Jacquardweefgetouw van 32A 650rpm Programmeerbare
| De hoogste snelheid: | 650RPM |
|---|---|
| Haakaantal: | 20480 |
| Kwaliteit: | Uitstekende kwaliteit |
650rpm 10240 van de het Rapierhoge snelheid van Hakenairjet Elektronische de Jacquardmachine
| Model: | WGT32A-10240 |
|---|---|
| Openingshoogte: | 50120MM |
| Type: | elektronische jacquard |
650rpm 5120 van de de Jacquardmachine van de Haken Elektronische Computer de Verticale Schacht
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| kwaliteit: | Uitstekende kwaliteit |
| Breedte van riet: | 27 |
650rpm Hoofd van de het Weefgetouwjacquard van de hoge snelheidsmodule het Elektronische
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Kwaliteit: | Uitstekende kwaliteit |
| Type: | elektronische jacquardmachine |
Natuurlijke de Jacquard Wevende Weefgetouwen van het Vezelsrapier 650RPM
| Type: | Rapiermachine |
|---|---|
| Snelheid: | 650RPM |
| Jacquardhoofd: | Chinees één of Staubli of ect |
650rpm 120mm Airjet-van de Jacquard de Textielmachines van het Machtsweefgetouw Input van USB
| Model: | WGT32A-10240 |
|---|---|
| Openingshoogte: | 50120mm |
| Type: | elektronische jacquard |
Elektronisch de Jacquardweefgetouw van de hoge snelheidsmodule voor Jacquardmachine
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Kwaliteit: | Uitstekende kwaliteit |
| Type: | elektronische jacquard |
650 RPM Jacquard weefbedden
| Type: | Rapier-machine |
|---|---|
| Snelheid: | 650rpm |
| jacquard hoofd: | Chinese één of Staubli of ect |
De hete Goede Hoge Prijs van Verkoopchina - Elektronische de Jacquardmachine van de kwaliteitshoge snelheid
| Steeklengte: | 3.5mm |
|---|---|
| De hoogste snelheid: | 650rpm |
| Transmissietype: | al toestel van het oliebad |
WGT32A 5376 Weefgetouw van de Haken het Elektronische Jacquard 120mm Hoogte
| Voorwaarde: | nieuw |
|---|---|
| Kwaliteit: | Uitstekende kwaliteit |
| Type: | elektronische jacquard |

